Aksesuarlar

Araç Takip Cihazı

K9 Köpek Takip Cihazı

Çocuk Takip Cihazı

Canbus

Çocuk Takip Saati

P55 Kişi Takip Cihazı

Depo Kapağı Sensörü

Aracınızdan izinsiz yakıt alınmasını engeller ve depo her açıldığında bildirim almanızı sağlar.

Sıcaklık Sensörü

Sıcaklık ve Nem ölçümünün önemli olduğu araçlarda gerek iç gerekse dış sıcaklığın ölçüldüğü dijital sensördür. Yüksek hassasiyetli ölçüm yapabilme kabiliyetine sahiptir.

Acil Durum Butonu

Hırsızlık veya gasp riski olan araçlar panik anında merkeze acil çağrı yapılmasını sağlar.

Manyetik Kapı Sensörü

Araç kapılarının, ön ve arka kaputun, damperin açılıp açılmadığının kontrol edilmesine yarayan aksesuardır.

Lastik Basınç Sensörü

Lastik basınçlarının ölçülerek araç içi ekrana veya izleme yazılımına aktarılmasını sağlayan aksesuardır. Gizli ve açık montaj için iki ayrı modeli vardır.

Motor Blokaj Sensörü

Araç güvenliği ile ilgili bir risk oluşması durumunda kontak veya yakıt sistemi üzerinden aracınızı bloke ederek çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Yakıt Tankı Ölçüm Sensörü

Yakıt deposunun seviyesinin ölçülmesinin istendiği durumlarda kullanılmaktadır. Harici olarak takılan sensör ile yüksek hassasiyette yakıt seviyesi okunabilmektedir.

Kamera

Araç içinden eş zamanlı görüntü almak için kullanılmaktadır. Kızılötesi ledleri sayesinde karanlık ortamda da görüntü alabilmektedir. Açık ve Gizli montajı destekler.

Sürücü Kimlik Tanıma

Aracı süren sürücünün kim olduğunun önemli olduğu durumlarda her sürücüye verilen kimlik kartı yardımı ile araç sürücüsü tespiti yapılabilmektedir. Sürücü bazlı kullanım istatistiklerinde sürücü kimlik tanıma aksesuarı kullanılmaktadır.